Od dziś w naszym kościele znajduje się nowa figura św. Michała Archanioła.
Figura ufundowana została przez Państwa Annę i Kazimierza Wyszyńskich.
Poświęcenie figury odbędzie się w najbliższy piątek, czyli w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. o godz. 17:00
