W sobotę 8 marca w Bolesławieckim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie Parafialnych Rad Duszpasterskich. Naszą parafię reprezentowali: Jolanta Błauciak, Anna Rzeszutek oraz Łukasz Siemaszko. Spotkaniu…
Każdego roku w okresie ferii zimowych Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Legnickiej organizuje rekolekcje powołaniowe. Nie inaczej było i w tym roku. Tradycją już jest, że…